Amerika Vizesi ONLINE BAŞVURU

Amerika Vize başvurusu için profesyonel ekibimizden destek alın. Başvurunuzu bir tıkla online yapın, sürecinizi online takip edin.

BizVize ile Amerika Vizesi başvurusu çok kolay!

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Amerika'ya seyahat edebilmeleri için Amerika Vizesi almaları gerekmektedir. Amerika Vizesi başvurunuzu seyahat tarihinizden en fazla 3 ay öncesinden yapabilirsiniz. Amerika Vizesi İşlemleri'nin vakit alabileceğini, Amerika Konsolosluğu'nun yoğunluk durumuna bağlı olarak mülakat randevunuzu 3-4 hafta sonrasına verebileceğini de göz önünde bulundurarak, planladığınız seyahat tarihinizden en geç 5-6 hafta öncesinde Amerika Vizesi Başvuru işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir.

BizVize - Dünya'da 64 ülkede 500'den fazla ofisi bulunan H.I.S. Travel iştirakı olarak, tüm dünya ülkeleri ile birlikte Amerika Vizesi için de başvurularınızı yapabileceğiniz bir vize danışmanlık şirketidir. Web sitemizden Amerika Vizesi için Gerekli Evrakları öğrenebilir, Amerika Vizesi için Online Başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz ile birlikte sizin için açılacak olan BizVize Online Hesabınız üzerinden, Amerika Vizesi başvuru evraklarınızı bize iletmeden önce, doğruluklarını teyit edebilmek adına görsellerini yükleyebilir, Amerika Vizesi Başvuru sürecinizi 7/24 izleyebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri, ülkesine girmek isteyen yabancı ülke vatandaşları için 2 farklı türde prosedür uygulamaktadır. En fazla 6 ay süre olmak üzere, turistik, aile ziyareti, ticari, sektörel organizasyonlara katılım, konferans katılımı, akademik eğitim, dil eğitimi, yaz kampları gibi geçici süreli ziyaretler için Amerika Göçmen Olmayan Vizesi başvurusu yapılabilir. Amerika'ya yerleşmek, uzun süreli ikamet etme amaçlı başvurular için de Amerika Göçmen Vizesi başvurusu yapılabilir.

Amerika'ya sık ziyaret eden kişiler için, Amerika Birleşik Devletleri 10 Yıllık Amerika Vizesi düzenlemektedir. Ancak bu vize 10 yıl boyunca dilediğiniz kadar Amerika Birleşik Devletlerinde ikamet edebileceğiniz anlamına gelmez. Ülkeye giriş yaptığınız tarihten itibaren maksimum kalınabilecek süre 6 aydır. Görevli memurun bastığı kaşedeki tarihten itibaren 6 ayın son günü dolmadan Amerika'dan çıkış yapılması gerekmektedir. Seyahat planınızdan daha uzun süre kalmanız gerektiği zaman, bulunduğunuz eyalete bağlı USCIS Ofisine başvuru yaparak kalış sürenizi uzatabilirsiniz.

Amerika Vizesi Başvurusu için başvuru sürecinizi başlatmak için hemen Amerika Vizesi Başvuru Formu bağlantımızdan formu doldurun ve BizVize hesabınızı oluşturun.

Okumaktan yorulduysanız, bizimle iletişime geçin!

Profesyonel Vize danışmanlarımız ile görüşerek Amerika Vizesi ile ilgili tüm süreci öğrenebilir ve vize başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez ve kişisel verilerinizi işlemektedir. Kişisel veri politikamız hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

KAYITLI BİLGİLERİNİZLE İŞLEM YAPMAK İÇİN GİRİŞ YAPINIZ

HESAP OLUŞTUR

ŞİFRENİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

BİLGİ AL

We'll do everything we can to make our next best project!

ÜSTE ÇIK