NASIL BAŞVURU YAPILIR?

1 Başvuru formunu doldurun.
2 Gerekli belgeleri iletin.
3 Ödemenizi gerçekleştirin & SIRANIZI alalım.

Eğer hala nasıl başvuracağınızdan emin değilseniz, sorularınız için bize vize@bizvize.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkürler!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt.-Cuma 9:00 - 18:00
Cts - 9:00-13:00PM
Pazar günleri yalnızca online başvuru!

HIS Travel Int.’ın yeni markası BizVize’nin Hizmet standartları ve Türkiye’de ilk defa uygulamaya başladığı Pasaport ve Vize RED teminatları hakkında bilgilendirme aşağıdaki gibidir.

BizVize , Türkiye’de yoğunlukta tüzel kişiliği haiz olmayan , kayıt dışı ve hatta merdiven altı denilecek seviyede icra edilen bir hizmet olan Vize Danışmanlık Hizmetlerine yönelik alternatif kurumsal bir yapı olarak lüzum üzerine kurulmuştur.

BizVize’nin amacı,

  • Doğru ve eksiksiz bilgilendirme
  • Hızlı çözüm

BizVize hizmet standartları,

  • Size özel vize danışmanı ile hep aynı danışman ile iletişim imkanı
  • Online vize durum takip sistemi
  • Özel kurye hizmeti (ücretli). Şirket elemanımız pasaportunuzu size direk ulaştıracaktır
  • Form doldurma ve eksik evrak temini
  • Tekrar aynı evrakların istenmemesi adına firma ve şahıs bilgilerinizin güvenilir ortamda saklanması (isteğe bağlı olarak)
  • Pasaport ve vize geçerlilik durumunuzun online takibi ve süre bitimine 1 ay kala tarafınıza bildirim sistemi.
  • Türkiye’de ilk defa Pasaport kayıp ve Vize Red teminatı

BizVize PASAPORT Teminatı

Pasaportunuzun elimize ulaştığı andan , işlemi sonuçlanıp size geri ulaşana kadar olan süre içinde zarar görmesi , kaybolması gibi durumlarda yeni pasaportun temini için yapacağınız masrafların 1000 USD ‘ye kadar olan kısmını karşılar.

BizVize VİZE RED Teminatı

Danışmanımızın başvuru evraklarınızın tam ve yeterli olduğunu söylediğinde ve Genel ve Özel Şahsi Red şartlarını taşımadığınız sürece , vize başvurunuzun red olması durumunda BizVize Red teminatı ile ödemiş olduğunuz vize bedeli ve hizmet ücretinin tamamı iade edilecektir.

VİZE RED Teminatı eksik evrak, yanlış form doldurma, zamansız vize başvurusu ve benzeri yetersiz danışmanlık hizmeti sorunlarından kaynaklanan red konularını kapsamaktadır. Teminatımız konsolosluğun insiyatifi veya başvuranın vize almak için gerekli kıstaslara haiz olmadığı durumları kapsamaz. Teminatımız Vize garantisi değildir. Hizmetimizin eksiksiz olacağına dair bir güvencedir.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez ve kişisel verilerinizi işlemektedir. Kişisel veri politikamız hakkında bilgi almak için tıklayın.

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

YUKARI